Menu

MechanikaO firmie
Hydraulika siłowa i pneumatyka
Mechanika
Projektowanie
Automatyka i sterowanie
Polityka prywatności
Kontakt
Realizacje
Linie produkcyjne
Układy smarowania
Zasilacze hydrauliczne
Elementy hydrauliki

Wyszukiwarka
     Posiadamy zaplecze produkcyjno-montażowe wyposażone  w tokarki, frezarki, wiertarki słupowe oraz urządzenia spawalnicze, w którym pracują doświadczeni ślusarze i spawacze, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zdobywając certyfikaty w Instytucie Spawalnictwa.

Świadczymy usługi w zakresie :

  • obróbki skrawaniem
  • spawania
  • prac ślusarskich i montażowych

  Wykonujemy, dorabiamy elementy na życzenie klienta według dostarczonych dokumentacji lub wzoru jak również służymy pomocą w przygotowaniu i wykonaniu dokumentacji technicznych.

  Kompetencje produkcyjne, techniczne i technologiczne pozwalają podejmować się kompleksowych projektów, które obejmują urządzenia oraz linie produkcyjne w zakresie konstrukcji spawanych i obróbki mechanicznej skrawaniem gdzie występują sterowania i napędy hydrauliczne w szczególności w przemyśle:

  • hutnictwo, urządzenia hutnicze (wywrotnice kręgów, wózki do odbioru zendry,stojaki do kręgów-konstrukcje spawane)
  • walcownie (skrzynie i palety do wyżarzania kręgów-konstrukcje spawane, stoły wibracyjne do odlewów półciągłych, rozwijaki blachy, nożyce krążkowe, kompletne linie do cięcia blachy)
  • motoryzacja (podnośniki hydrauliczne, „szarpaki”-urządzenia do badania luzów w samochodach)
  • prasy i praski do różnego zastosowania – np. brykieciarki do trocin drzewnych i wiórów metalowych


   

Linie produkcyjne, urządzenia hutnicze, linie cięcia wzdłużnego.

 

                         Copyright © 2006 HYDRO APARATURA

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.hydro-aparatura.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.